TERMIN: 16.05 – 21.05.2020

ZAKWATEROWANIE : Hotele ***

WYŻYWIENIE : śniadania i obiadokolacje

TRANSPORT : autobus turystyczny

1 Dzień ; .4.00 – wyjazd z Puław Hala MOSiR,

Przejazd przez Polskę, Słowację i Węgry do SERBII

- przyjazd do Hotelu w NOVYM SADZIE ,zakwaterowanie i jak przystało na Serbów - powitanie ; obiadokolacja z oprawą muzyczną.

- nocleg

 

W dniu 16 stycznia w Klubie SITPChem odbyło się noworoczne spotkanie Koła Seniorów. Na wstępie Prezes Zarządu Oddziału Janusz Kucharski przywitał wszystkich zebranych i złożył serdeczne życzenia noworoczne. Kolejnym punktem spotkania był referat pt. „Rośliny (żywność) modyfikowane genetycznie (GMO) – zalety i wady” wygłoszony przez Pana Profesora Stefana Martyniuka. Następnie Zarząd Koła Seniorów przedstawił kilka pomysłów  działalności na bieżący rok.

W dniu 10.01.2020r. w Klubie SITPChem odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem, Komisji Rewizyjnej, Komisji Pomocy Koleżeńskiej, Sądu Koleżeńskiego, Prezesów Kół oraz członków Honorowych z naszego Oddziału.

Na wstępie Janusz Kucharski-Prezes Zarządu Oddziału SITPChem Puławy przywitał wszystkich zebranych i złożył serdeczne życzenia noworoczne. Kolejno omówił działalność Oddziału w minionym roku przedstawiając wydarzenia i imprezy jakie były zorganizowane przez Zarząd Oddziału i Koła.

Następnie dyskutowano nad planem działania naszego Oddziału na bieżący rok.

Członkowie Wspierający