18 listopada 2023 roku odbył się turniej piłkarski o Puchar Prezesa Ogniska TKKF „Chemik” z okazji Święta Niepodległości. Nasza drużyna bardzo zacięcie rozegrała 3 mecze w grupie. Padło wiele bramek. Niestety w tym roku nie udało się zdobyć miejsca na podium

W dniach 9-11 października 2023 r. odbyła się w Kazimierzu Dolnym już po raz kolejny konferencja nt.: "Zastosowanie termowizji do inżynieryjnej oceny ryzyka"

Zaprezentowano wiele referatów, gdzie uczestnicy zapoznali się z wieloma przykładami zastosowania termografii i wibroakustyki w diagnostyce przemysłowej i ocenie ryzyka.

W trakcie konferencji odbył się pokaz najnowszego sprzętu termowizyjnego.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom, Sponsorom EC Test Systems Sp. z o.o. i TERMOCENT Sp. z o.o., Partnerowi LPU TV  oraz współorganizatorowi SIITT (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Termografii), którzy wsparli tegoroczną konferencję.

W dniach 17-19 maja 2023 r. w Domu Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Kazimierzu Dolnym odbyło się XII Ogólnopolskie Sympozjum GRANULACJA 2023 - Stan techniki i nowe zastosowania procesów i aparatury do granulacji.

Organizatorami byli:

- Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Puławach

     - Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych

     - Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

     - PROZAP Sp. z o.o. w Puławach

     Komitet Naukowy reprezentowała:

     - Politechnika Łódzka

     - Politechnika Wrocławska

     - Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych

     - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

     - Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie

     - Politechnika Białostocka

 

Członkowie Wspierający